Χριστούγεννα παντού!!!

Το Σαββατοκύριακο, 3 και 4 του Δεκέμβρη, το σχολείο μας μεταμορφώθηκε!!! Το μαγικό άγγιγμα του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων έφερε τη χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα σε όλο της το μεγαλείο!

Υπέροχη διακόσμηση παντού, ένα πλούσιο bazaar, προβολή ταινίας, η θεατρική παράσταση “Ο Ραφτάκος των λέξεων”, Face Painting, κατασκευές για το ευχόδεντρο, και το ανεπανάληπτο Escape Room απλωμένο στους διαδρόμους του σχολείου, εντυπωσίασαν και διασκέδασαν μικρούς και μεγάλους!

Τη χριστουγεννιάτικη γιορτή τίμησαν με την παρουσία τους ο Δήμαρχος της Νίκαιας κ. Γιώργος Ιωακειμίδης και η Αντιδήμαρχος Παιδείας κ. Μαρία Αραβαντινού.

Τα παιδιά διασκέδασαν, δημιούργησαν, έπαιξαν και έζησαν στιγμές μοναδικές!

Συγχαρητήρια σε όλους όσοι έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους για την πραγματοποίηση αυτής της γιορτής!!! Καλές γιορτές με υγεία και χαρές!!!